چه عواملی بر قیمت صندلی سالن اجتماعات تاثیر می گذارد ؟

چه

4 عاملی که بر قیمت صندلی سالن  اجتماعات تأثیر می گذارد

قیمت صندلی سالن اجتماعات: 4 عاملی که به تعیین هزینه پروژه کمک می کنند.

به دنبال قیمت صندلی سالن اجتماعات هستید؟ اگر می پرسید "صندلی های سالن سینمایی چقدر هزینه دارند؟" ، جواب این است ..

بستگی دارد

پاسخ دادن به این سوال سخت است ، زیرا  قیمت هر تولید کننده متفاوت است. اما در این مقاله چهار عامل ارائه شده است که باید درک بهتری از قیمت صندلی سالن اجتماعات داشته باشند.

اگر این عوامل را بفهمید قادر خواهید بود قضاوت بهتری در مورد بهترین سبک و صندلی برای پروژه خود انجام دهید.

بنابراین اگر در حال آماده شدن برای یک پروژه صندلی سینمایی ثابت هستید ، در اینجا 4 عامل وجود دارد که می توانند تعیین کنند چقدر هزینه خواهد داشت:

1. کیفیت

این یکی واضح است ، اما شایان ذکر است.

 

مانند تقریباً همه چیز در زندگی ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید. این به این معنا نیست که دو تولید کننده با کیفیت بالا نمی توانند قیمت های مختلفی داشته باشند ، اما اگر یکی از آنها به شدت ارزان تر از دیگری باشد ... ممکن است فقط دلیل این امر وجود داشته باشد.

صندلی ثابت بسته به میزان ترافیک محل برگزاری ، می تواند در طی سالها مورد ضرب و شتم واقع شود ، بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که از کیفیت یا ضمانت محصول سوال می کنید.

به عنوان مثال ، در راه حل های تئاتر ، ما در بسیاری از صندلی های سالن اجتماعات ، ضمانت 5 ساله داریم. ما به طراحی و ساخت محصولات با کیفیت بالا اعتقاد داریم و ضمانت نامه نشان می دهد که ما در پشت کار خود ایستاده ایم.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که درمورد سطح کیفیت در صندلی اجتماعات مورد نظر خود سؤال کرده اید. نیازی نیست متخصص باشید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید از سازنده در نظر بگیرید و از آنها بپرسید:

چگونه صندلی ها برای کاهش فشار و سر و صدا طراحی شده اند؟

آیا ضمانتی وجود دارد؟ اگر چنین است ، چه مدت؟

چه مدت اثاثه یا اثاثیه یا طاقت فرسا دوام خواهد آورد؟

پایه یا پشتیبان ساخته شده از چیست؟

به یاد داشته باشید که بخاطر مشتری یا محل برگزاری خود ، از دید طولانی استفاده کنید. پرداخت کمی بیشتر در حال حاضر برای کیفیت بالا ممکن است به معنای پرهیز از تعمیرات اساسی صندلی سینمایی در طی 10-20 سال باشد که ممکن است هزینه های بیشتری را متحمل شود.

2. اندازه پروژه

* به طور کلی هرچه پروژه بزرگتر باشد ، قیمت گذاری پایین تر است. باز هم ، این یک قانون کلی است ، و شما باید آن را در کنار سایر ملاحظات در اینجا مقایسه کنید.

به عنوان مثال ، می توانید یک پروژه داشته باشید که به 5000 صندلی نیاز داشته باشد ، اما بعد از آن هر ویژگی موجود را بخواهید ، یا گران ترین مبلمان سینمایی ممکن را انتخاب کنید. بدیهی است که در این حالت ، مقدار زیاد صندلی شما باعث می شود قیمت پایه پایین بیاید ، اما اضافه شدن ویژگی های اضافه شده باعث می شود قیمت شما بالا برود

با این حال ، این قانون کلی خوب است که هر درخواست تخمینی را در نظر بگیرد. هنگامی که در مورد پروژه خود با سازنده بحث می کنید ، از آنها بخواهید با توجه به تعداد صندلی هایی که قصد دارید سفارش دهید بهترین قیمت را برای شما می توانند تهیه کنند.

3. زمان بندی

زمان بندی نیز می تواند عاملی برای قیمت صندلی سالن باشد. این مسئله تفاوت دارد که آیا پروژه شما باید طی 6 ماه به اتمام برسد یا اگر قرار نیست پروژه شما به مدت 2 سال به پایان برسد (یا بیشتر!).

 

4- پیچیدگی

قیمت صندلی شما با توجه به جزئیات سفارشی مورد نظر شما افزایش خواهد یافت ، به خصوص اگر جزئیات در گذشته توسط آن شرکت تولید نشده باشد.

اگر از تولیدکننده خواسته اید تا کاری را برای شما انجام دهد که در پیشنهادات استاندارد آنها نباشد ، باید انتظار داشته باشید مبلغ بیشتری را نیز برای آن سرویس بپردازید.

هنگام درخواست تخمین ، از این عوامل قیمت گذاری آگاهی خوبی داشته باشید.

هنگامی که شما آماده هستید تا به تولید کنندگان نزدیک شوید و یک پیشنهاد یا تخمین بزنید ، این چهار عامل را در مکالمه خود با آنها قرار دهید.

وقتی قیمت های تولید کننده را مقایسه می کنید ، کیفیتی را که هرکدام ارائه می دهند ، همراه با فرآیندهای منحصر به فرد خود برای به پایان رساندن پروژه مقایسه کنید. حتی اگر دو تولید کننده تقریباً با قیمت یکسان باشند ، ممکن است یکی خدمات بهتری به مشتری ارائه دهد یا ارتباط بهتری با شما در طول اجرای پروژه برقرار کند.

بنابراین بررسی کنید که چه چیزی آنها را از هم جدا می کند ، از توضیحات گذشته و بررسی مشتری و غیره استفاده کنید.

اگر تولیدکننده را انتخاب کرده اید  اما از قیمت گذاری آنها راضی نیستید، ببینید آیا می توانید تعداد سفارشی سازی ها یا ویژگی های درخواستی خود را کاهش دهید. از سازنده بپرسید که آیا آنها می توانند با شما در قیمت کنار بیایند یا چه تغییراتی می توانند برای کاهش قیمت ایجاد کنند.

ما متخصصان صندلی سالن اجتماعات هستیم ، بنابراین اگر در پروژه خود نیاز به کمک یا مشاوره دارید ، ما اینجا هستیم که به شما مشاوره دهیم . در صورت بازدید از صفحه محصولات صندلی ما ، می توانید برای اطلاع از قیمت با متخصصان فروش ما تماس بگیرید