اجرا ونصب صندلی سالن همایش استانداری یزد

اجرا ونصب صندلی سالن همایش استانداری یزد

این سالن همایش زیبا واقع در استانداری یزد با ظرفیت 420 عدد صندلی که شامل 126 عدد صندلی همایش مدل r1600 m  که زیبای خاصی به این سالن بخشیده است از ویژگی های این صندلی مخصوص سالن اجتماعات ، آمفی تئاتر، سینما و کنسرت می باشد با کفی تاشو و مکانیزم چرخشی تعادلی به صورت دسته مشترک است . نمای ظاهری کفی وپشتی این صندلی همایش  از چند لایی پرسی رنگ شده  بوده ودسته صندلی از چوب راش می باشد . فوم مورد استفاده در قسمت کفی وپشتی از نوع فوم سرد کند سوز درجه یک است .از دیگر صندلی  آمفی تئاتری تجهیز شده در این سالن می توان به   صندلی  آمفی تئاتری با صفحه آموزشی مدل r-1800/5  با تعداد 243 عدد اشاره کرد  از ویژگی این صندلی امفی تئاتری زیبا داشتن دسته تحریر است  که قابلیت جمع شدن و باز شدن دارد این صندلی برای جلسات همایشی و آموزشی گزینه مناسبی است .

صندلی میلانو به تعداد 51 عدد از دیگر صندلی های این سالن آمفی تئاتر زیباست از ویژگی این صندلی vip  راحتی وبرقی بودن آن است که مخصوص سالنهای وی آی پی، سینمایی و  سینمای خانگی  می

باشد و برای ردیف وی آی پی این سالن نصب گردیده است .

 

تولید ونصب صندلی آمفی تئاتری 

اجرا ونصب مصالح و تجهیزات دکوراسیون به همراه تولید ونصب صندلی سالن آمفی تئاتر استانداری یزد توسط گروه حرفه ای شرکت ما انجام گردیده است .

شرکت ما از بخش تحقیق و توسعه تشکیل گردیده است که متشکل از چندین طراح مجرب است که مسئول تولید محصولات جدید هستند و آخرین روند مبلمان سینمایی را در بازار بین المللی دنبال می کنند .

 

 کنترل کیفیت تولید صندلی سینمایی وآمفی تئاتری

به منظور کنترل کیفیت در تولید صندلی سینمایی و آمفی تئاتری ، بازرسان کنترل کیفی و کارشناسان مامور شده اند که تمام مراحل تولید و خرید مواد اولیه را  به شدت کنترل کنند . خرید مواد اولیه بادوام و مهندسی دقیق به ما این امکان را میدهد تا محصولاتی با دوام ارائه دهیم .

 

تماس با شرکت رضکو 

اگر به محصولات ما علاقه مند هستید یا علاقه مند به همکاری با ما هستید ، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.